خانه / ماشین اسباب بازی / قیمت خرید ماشین اسباب بازی بوگاتی شیرون فلزی

قیمت خرید ماشین اسباب بازی بوگاتی شیرون فلزی

ماشین اسباب بازی بوگاتی شیرون یکی از خاص ترین و زیباترین نوع ماشین های اسباب بازی در میان های ماشین های بوگاتی است. قیمت خرید این اسباب بازی بسته به نوع و کیفیت آن متفاوت است. برای دریافت قیمت خرید آن می توان به صورت مستقیم با شرکت های فعال در این زمینه ارتباط برقرار نمود و مرغوب ترین نوع ماشین اسباب بازی و ماکت ماشین فلزی را خریداری کرد.

انواع ماشین اسباب بازی بوگاتی موجود در بازار

برند بوگاتی از برند های مطرح در تولید ماشنی است. تولید زیبا و خاص ماشین های شرکت بوگاتی باعث شده طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد. این شرکت با اجازه ساخت ماکت ماشین به شرکت های سازنده ی ماکت برای کودکان و علاقه مند به جمع آوری ماکت ماشین های خاص این شرایط را فراهم ساخته است تا با مبلغی کم نمونه ای از زیباترین ماشین های جهان را داشته باشند. ماشین اسباب بازی بوگاتی و یا ماکت ماشین بوگاتی دارای نمونه های مختلفی هستند که تمامی آن ها با قیمت های مشخصی به بازار عرضه می شوند. می توان ماشین های اسباب بازی بوگاتی موجود در بازار را نام برد:

 • ماشین اسباب بازی بوگاتی شیرون
 • ماشین اسباب بازی بوگاتی ویرون
 • ماشیت اسباب بازی بوگاتی دیوو
 • بوگاتی ای بی ۱۱۸
 • بوگاتی ای بی ۲۱۸
 • بوگاتی کایرون

ماشین اسباب بازی بوگاتی

ماکت ماشین فلزی

یکی از خاص ترین محصولات موجود در بازار اسباب بازی و کلکسیونی ماکت های ماشین های فلزی هستند. با توجه به اینکه برخی از افراد قدرت خرید نمونه ی واقعی این ماشین ها را ندارند اقدام به جمع آوری ماکت آن ها می نمایند. در برخی موارد بعضی افراد علاقه مند به داشتن ماکت خودرو های لوکس هستند که مورد ربطی به میزان و توانایی خرید آن ها ندارد. حتی کودکان نیز علاقه مند به جمع آوری ماکت ماشین های فلزی موجود در بازار هستند. برای خرید انواع ماکت ماشین باید مواردی را در نظر داشت که در خرید بهتر و موفق تر می تواند موثر باشد:

 1. شرکت سازنده ماکت
 2. مقیاس و یا سایز ماکت
 3. جنس بدنه ماکت
 4. تحت لیسانس بودن ماکت
 5. طراحی و جزئیات ماکت

این موارد بسیار مهم و ضروری هستند و در راستای خرید موفق تری می توانند مفید باشند. شرکت های سازنده ی ماکت در دنیا بسیار زیاد هستند اما برخی از شرکت های فعال که هم نمونه های باکیفیت و هم نمونه ی کلکسیونی را تولید می نمایند به شرح زیر می باشند:

 • شرکت ماکت سازی ویلی
 • شرکت اتوآرت
 • bbr
 • مایستو
 • CMC
 • کیشو
 • NOREV

ماشین اسباب بازی بوگاتی

 

مشخصات ماکت ماشین و ماشین اسباب بازی

همانطور که قبلا هم گفته شد ماکت های ماشین و ماشین های اسباب بازی با یکدیگر متفاوت هستند. قیمت از اصلی ترین و مهم ترین پارامتر است که باعث می شوند قیمت این دو وسیله با یکدیگر تفاوت پیدا کند. بعد از قیمت شرکت سازنده ی ماکت از موارد دیگری است که بر کیفیت ماکت ماشین اثر می گذارد و آن را از دسته ی ماشین اسباب بازی متفاوت می سازد. ماکت هایی که توسط شرکت ویلی ساخته می شوند از نمونه های ارزان قیمت هستند و بیشتر در رده ی اسباب بازی کودکان قرار می گیرند و یا افرادی آن را خریداری می نمایند که تمایل به پرداخت هزینه ی زیاد برای این محصول ندارند. در همین راستا شرکت هایی که فروش عمده و جزئی ماکت ماشین را برعهده دارند به سادگی می تواند در راستای خرید موفق تر مشتریان خود را راهنمایی نمایند.

ماشین اسباب بازی بوگاتی

قیمت خرید ماشین اسباب بازی

باتوجه به شرکت سازنده و مشخصات کلی ماشین اسباب بازی قیمت این محصول نیز متفاوت است. همراه با مجموعه های فروش معتبر در کشور به سادگی می توان انواع ماشین اسباب بازی را خریدرای نمود. سایت ها و شبکه های مجازی بسیار در این زمینه مشغول فعالیت هستند که از طریق آن ها می توان قیمت روز این محصول را دریافت نمود.

ماشین اسباب بازی بوگاتی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی سیناراد
مدیر فروش: سعیده شهریاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120786147
آدرس کانال: sharzhisinarad@
پست الکترونیکی: sinaradtoy@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ماشین اسباب بازی هولی تویز

مشخصات کامل و ارزان ترین قیمت ماشین اسباب بازی هولی تویز از نمایندگی

مشخصات کامل و ارزان ترین قیمت ماشین اسباب بازی هولی تویز از نمایندگی باعث شده …

کانال تلگرام