خانه / موتور شارژی کودک / نمایندگی فروش موتور شارژی کودک و نوجوان

نمایندگی فروش موتور شارژی کودک و نوجوان

نمایندگی فروش موتور شارژی به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز خرید و فروش در ایران، بهترین نمونه های موتور شارژی کودک و نوجوان را برای مشتریان عرضه می کند. این نمایندگی تحت لیسانس برخی برند های مشهور و باکیفیت می باشد. قبل از خرید انواع موتور شارژی کودک و نوجوان بهتر است نمونه های متنوع این محصولات و بزرگ ترین نمایندگی فروش موتور شارژی در کشور ایران را شناسایی کرد. برای این منظور با ما همراه باشد.

نمایندگی فروش موتور شارژی

موتور شارژی کودک و نوجوان

موتور شارژی کودک و نوجوان که در حال حاضر به عنوان وسیله سرگرم کننده برای آن ها تبدیل شده است دارای نمونه های مختلف و متنوع می باشد. موتور شارژی ها که از دسته اسباب بازی های نسل جدید می باشند به میزان زیادی در قدرت حرکت و کنترل رفتار های کودکان مفید واقع شده اند. اگر کودکان و نوجوانان شما به رانندگی و موتور سواری واقعی علاقه دارند استفاده از موتور شارژی ها می تواند به آن ها کمک نماید. موتور شارژی ها در دو نمونه کودک و نوجوان در بازار این محصول موجود می باشد:

 • انواع موتور شارژی کودک

انواع موتور شارژی کودکان بسته به سن آن ها رده سنی ۲ تا ۷ سال را شامل می شود و نمونه های دو چرخ، سه چرخ و چهار چرخ را در بر می گیرد.

از مشخصات این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دو باطری ۶ ولت ۴/۵ آمپر و یا باطری ۶ ولت ۷ آمپر
 2. کنترل
 3. دو موتور بزرگ
 4. mp3
 5. لاستیک پلاستیکی، اسفنجی و یا بادی
 6. لامپ
 7. پنل USB
 8. و …

داشتن کنترل باعث می شود تا والدین بتوانند به سادگی حرکت کودکان خود را تحت کنترل در آورند. تعداد موتور باعث شده که قدرت و کیفیت حرکت موتور شارژی در محیط های مختلف موثر واقع شود. نوع لاستیک ها حرکت راحت تری را برای کودکان فراهم می سازد. هر کدام از پارامتر های فوق می تواند بر کیفیت موتور شارژی تاثیر گذارد.

نمایندگی فروش موتور شارژی

 • انواع موتور شارژی نوجوان

نمونه موتور شارژی نوجوان که رده ی سنی ۸ تا ۱۱ سال را شامل می شود همانند نمونه های کودکان دارای مشخصات خاص به خود است. موتور شارژی های نوجوانان همانند موتور سیکلت های لوکس واقعی است و این باعث شده که نوجوان که به سن استفاده از موتور سیکلت واقعی نرسیده است بتواند نیاز خود را مرتفع سازد. مشخصات موتور سیکلت نوجوانان به این صورت است:

 1. موتور شارژی دو چرخ و یا چهار چرخ فلزی
 2. باطری ۱۲ ولت ۷ آمپر
 3. دو موتور بزرگ
 4. نمایشگر باطری
 5. لاستیک فوم
 6. دو سرعته
 7. سایز ۱۱۶*۶۴*۸۰

تمامی موارد فوق باعث شده قدرت حرکتی موتور شارژی افزایش یابد و حس خوب رانندگی را برای نوجوان فراهم سازد. موتور شارژی چهار چرخ ساحلی نیز در بین نمونه های نوجوان وجود دارد که جدیدا تمایل نوجوانان به این مدل از موتور شارژی ها افزایش یافته است.

نمایندگی فروش موتور شارژی

فروش موتور شارژی کودک و نوجوان

به هنگام فروش موتور شارژی کودک و نوجوان تمامی مشخصات و آپشن های موتور شارژی به صورت کامل برای مشتری شرح داده می شود تا مشتری بتواند در میان نمونه های موجود بهترین گزینه را انتخاب نماید. فروش سایز های کوچک برای کودکان و سایز های بزرگ برای نوجوانان که توسط این سایت صورت می گیرد انتخاب موتور شارژی بر اساس سن کودک و نوجوان را ساده تر کرده است.

نمایندگی فروش موتور شارژی

معتبر ترین نمایندگی فروش موتور شارژی

معتبر ترین نمایندگی فروش موتور شارژی قادر به ارائه ی نمونه های روز موتور شارژی می باشد. این مرکز تمامی نمونه های موجود خود را با گارانتی به مشتریان خود ارائه می دهد. همچنین ارائه ی سریع و بدون اتلاف وقت از دیگر خدمات نمایندگی فروش موتور شارژی در کشور است. همراه با سایت ماشین شارژی می توان بهترین نمونه موتور شارژی را با بهترین خدمات و مناسب ترین قیمت از این مرکز خریداری نمود.

نمایندگی فروش موتور شارژی

منبع : نمایندگی فروش موتور شارژی کودک و نوجوان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی سیناراد
مدیر فروش: سعیده شهریاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120786147
آدرس کانال: sharzhisinarad@
پست الکترونیکی: sinaradtoy@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین موتور شارژی نوجوان

از آن جا که انواع موتور های شارژی مخصوص نوجوان ها که یکی از موتور …

کانال تلگرام